dissabte, 30 d’abril de 2016

Social Xeraco 2016
Ciudad : Platja de Xeraco
Elo medio : 1499
Fecha : 30.04.2016 A 11.06.2016
Ronda 1 el 30.04.2016 a las 16.30

Me.
Nombre
Pts
Res.
Pts
Nombre

1
Bas Mas Miguel
0
1  -  0
0
Muñoz Martí Miguel

2
Arnal Peiró Antonio
0
0  -  1
0
Miñana Menor Antonio

3
Valdenebro Orihuel Miguel
0
1  -  0
0
García Soler Juan

4
Bartrolí Tejada Marc
0
0  -  1
0
Pelegrí Castelló Elías

5
Vidal Rubiella Salvador
0
1  -  0
0
Mollá Martínez Teresa

6
Montilla Rodrigo Carles
0
0  -  1
0
Company Sancho Miguel

7
Castillo Pla Emilio
0
1  -  0
0
Caudeli Miralles Alejandro

8
Caudeli Soriano Clara
0
0  -  1
0
Benlloch Guirau Álvaro

9
Marqués Chaveli Francesc V.
0
1  -  0
0
Climent Domenech Mar

10
Colomer Boluda Alberto
0
0  -  1
0
Fenollar Bataller David

11
Maronda Escrivá Iván
0
1  -  0
0
Constantino Ferrer Alberto

12
Gascón Bertó Andreu
0
0  -  1
0
Nadal Soler Jose Antonio

13
Sala Espí Antonio
0
1  -  0
0
Molina Gómez Álvaro

14
Muñoz Cánoves Juan Agustín
0
1  -  0
0
Juan Clavier Rubén

15
Sanfélix Domínguez Juan V.
0
0  -  1
0
Nikolaeva Bibolarova Eva

16
Pous Ibáñez Joan
0
1  -  0
0
Castelló Castelló Juanjo

17
Sanmateu Juan Sergio
0
1  -  0
0
Serrano Requena Guillem

18
Serrano Requena Jordi
0
0  -  1
0
Vila Tormo Eduardo

19
Porras Boronat Germán
0
1  -  0
0
Sánchez Morcillo Juan

20
Tarrazona García Vicent
0
½  -  ½
0
Bellver Gorshenin Máxim

21
Miquel Badenes Indalecio
0
½  -  -
0
-

22
Custard Gascó Daniel
0
½  -  -
0
-

23
Fenollar Martí Jordi
0
½  -  -
0
-

24
Villanueva Claramonte Ramón
0
½  -  -
0
-

25
Almiñana Almiñana Joaquim
0
½  -  -
0
-

26
Sanjuan Lardíes Emilio
0
½  -  -
0
-

27
Alvarez Salort Aina
0
½  -  -
0
-

28
Roselló Perelló Antonio
0
½  -  -
0
-

29
Roselló Perelló Julia
0
½  -  -
0
-

30
Roselló Roselló Antonio
0
½  -  -
0
-

31
Serra Manclús Pere
0
½  -  -
0
-




Social Xeraco 2016
Ciudad : Platja de Xeraco
Elo medio : 1499
Fecha : 30.04.2016 A 11.06.2016
Clasificación tras ronda 1
Rank
Nombre
Elo
FED
Pts
BUC

1
Bas Mas Miguel
2109
ESP
1
0


Miñana Menor Antonio
2086
ESP
1
0


Valdenebro Orihuel Miguel
1950
ESP
1
0


Pelegrí Castelló Elías
1941
ESP
1
0


Vidal Rubiella Salvador
1921
ESP
1
0


Company Sancho Miguel
1900
ESP
1
0


Castillo Pla Emilio
1893
ESP
1
0


Benlloch Guirau Álvaro
1881
ESP
1
0


Marqués Chaveli Francesc V.
1840
RUS
1
0


Fenollar Bataller David
1836
ESP
1
0


Maronda Escrivá Iván
1804
ESP
1
0


Nadal Soler Jose Antonio
1737
ESP
1
0


Sala Espí Antonio
1737
ESP
1
0


Sanmateu Juan Sergio
1612
ESP
1
0


Vila Tormo Eduardo
1534
ESP
1
0


Porras Boronat Germán
1522
ESP
1
0


Muñoz Cánoves Juan Antonio
0
ESP
1
0


Nikolaeva Bibolarova Eva
0
ESP
1
0


Pous Ibáñez Joan
0
ESP
1
0

20
Bellver Gorshenin Máxim
1437
ESP
½
½


Tarrazona García Vicent
0
ESP
½
½

22
Miquel Badenes Indalecio
1863
ESP
½
½


Custard Gascó Daniel
1839
ESP
½
½


Fenollar Martí Jordi
1810
ESP
½
½


Villanueva Claramonte Ramón
1791
ESP
½
½


Almiñana Almiñana Joaquim
1614
ESP
½
½


Sanjuan Lardíes Emilio
1329
ESP
½
½


Alvarez Salort Aina
0
ESP
½
½


Roselló Perelló Antonio
0
ESP
½
½


Roselló Perelló Julia
0
ESP
½
½


Roselló Roselló Antonio
0
ESP
½
½


Serra Manclús Pere
0
ESP
½
½

33
Juan Clavier Rubén
1657
ESP
0
1


Sanfélix Domínguez Juan Vicente
1650
ESP
0
1


Castelló Castelló Juanjo
1648
ESP
0
1


Muñoz Martí Miguel
1437
ESP
0
1


Arnal Peiró Antonio
1360
ESP
0
1


García Soler Juan
1352
ESP
0
1


Bartrolí Tejada Marc
1292
ESP
0
1


Mollá Martínez Teresa
1155
ESP
0
1


Montilla Rodrigo Carles
1133
ESP
0
1


Caudeli Miralles Alejandro
0
ESP
0
1


Caudeli Soriano Clara
0
ESP
0
1


Climent Domenech Mar
0
ESP
0
1


Colomer Boluda Alberto
0
ESP
0
1


Constantino Ferrer Alberto
0
ESP
0
1


Gascón Bertó Andreu
0
ESP
0
1


Molina Gómez Álvaro
0
ESP
0
1


Serrano Requena Guillem
0
ESP
0
1


Serrano Requena Jordi
0
ESP
0
1


Sánchez Morcillo Juan
0
ESP
0
1





Santiago García i Marc Carbonell nous mestres FIDE

 La FIDE acaba de concedir oficialment el títol de Mestres Fide ( MF ), als joves jugadors del Club d'Escacs Xeraco, Santiago García Gim...